Logo

FIAT 640 Dupak i Massey Ferguson 250 TRAKTORI

Број на оглас: 3326773 | Објавен на: 18.11.2019, 10:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat trakori Fiat 640 duplak i Massey Ferguson 250 odlicna sostojba , novu gumi.
Cena po dogovor

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач