Logo

Renault Trafic 2.0dCI

Број на оглас: 3327636 | Објавен на: 01.06.2020, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Trafic

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Renault Trafic 2.0 dCi so 115ks , long verija, voziloto e redovno servisirano , so realna kilometraza , vo odlicna sostojba ,so full oprema ,so parking senzori, so 9 sedista ,avtomatski menuvac , kombeto ne e vozeno so patnici , so 4 novi zimski gumi , bi-xenon.
PERFEKTNO!
EXTRA CENA KESH!
Mozna e zamena
075-856-856

 Audi

Потврден огласувач