Logo

17 5x120

Број на оглас: 3327748 | Објавен на: 18.09.2019, 12:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 13.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


17ki 5x120 solidni gumi 15 000den

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач