Logo

IVECO EURO 5

Број на оглас: 3327838 | Објавен на: 17.02.2020, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Iveco euro 5, retarder,klima,kiper sistem
Povolno

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Млаз Инженеринг Транспорт

Потврден огласувач