Logo

Железна конструкција за фрижидери

Број на оглас: 3328401 | Објавен на: 24.02.2020, 12:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава железна конструкција (кафез) ограден со метална мрежа за заштита на фрижидери.
Димензии:235/212,се отвара и е погоден за три фрижидери.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Љупчо

Потврден огласувач