Logo

Naut, slanutok

Број на оглас: 3328534 | Објавен на: 20.09.2020, 14:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pogolema kolicina naut, slanutok, selektiran,za seenje cist,uvrekjen po 50 kg, kvaliteten.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач