Logo

Se prodavaat nivi

Број на оглас: 3328637 | Објавен на: 13.07.2020, 13:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 3 nivi vo Probistipsko
* Nivi vo mesto vikano Legovec od 6937 m2
* Niva vo mesto vikano Angina cesma od 4335 m2
* Niva vo mesto vikano Zabel od 961 m2


Kontakt: Vase 071 264 536

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач