Logo

Renault Laguna 2.0turbo benzin/plin 2003god

Број на оглас: 3328662 | Објавен на: 08.02.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2003

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava reno laguna 2.0turbo benzin/plin 2003god defekt skrsen klip mozhe zamenaaa ITNOO!! Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач