Logo

OPEL ASTRA 1.6 TWINTOP CABRIO 2007

Број на оглас: 3328694 | Објавен на: 25.08.2019, 10:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 3.499 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e pali vozi na realni 130000 km proverka kade sakate so napraven komplet servis i registrirano e do 3 mesec 2020god a cenava e tolku niska po sto ima problemi so krovot nesto neznam sto e mozebi i nekoja mala sitnica e dobar elektricar ke go resi toa jas ne sakam i nema kaj nadolu da go nosam da go pravam po sto septemvri zaminuvam za stranstvo koj e zainteresiran neka se javi na tel br. 078554487.

  Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

  Ivan

Потврден огласувач