Logo

Lancia LYBRA 2.4JTD

Број на оглас: 3329084 | Објавен на: 29.11.2020, 16:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lancia

Модел: Lybra

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.400 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Lanciata poseduva full oprema ima 12 vozdusni pernicinja dvozonska klima elektrika na site prozori elektrika na retrovizori so el. Zatvora je i greaci vnatresnost antilop parking senzori telefon vgraden vo bord kompjuter maglenki BOSE OZVUCUVANJE centralno so daleci sko senzori za dozd

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач