Logo

seat altea 2.0 TDI SE PRODAVA///MENUVA

Број на оглас: 3329501 | Објавен на: 24.08.2019, 14:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 3.999 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava/menuva seat altea 2.0 TDI soFR. oprema full rekardo sedista elektrina na prozori klima elektrika na retorvizori se zatvarat na kopce tempomat full oprema
Registrirana do 12-08-2020

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  ....

Потврден огласувач