Logo

se prodava trpezariska masa so 4 stolici

Број на оглас: 3329861 | Објавен на: 14.08.2019, 00:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


se prodava trpezariska masa so 4 stolici. 075 205657

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  ///

Потврден огласувач