Logo

Se prodava termo pecka 6kw

Број на оглас: 3329864 | Објавен на: 14.08.2019, 00:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava termo pecka 6kw. 4000 den, 075205657

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  ///

Потврден огласувач