Logo

Se prodava bojler Gorenje

Број на оглас: 3329871 | Објавен на: 14.08.2019, 00:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava boljer Gorenje. 3500 denari. 075205657

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  ///

Потврден огласувач