Logo

Se prodava televizor Quart

Број на оглас: 3329882 | Објавен на: 14.08.2019, 00:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Quart

Производ: CRT - Класични

Големина: 51 cm (20 inch)

Цена: 3.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Se prodava televizor Quart. 3000 denari. 075205657

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  ///

Потврден огласувач