Logo

Se prodava komoda

Број на оглас: 3329886 | Објавен на: 14.08.2019, 00:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava komoda 4000 denari. 075205657

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  ///

Потврден огласувач