Logo

Se prodava plakar

Број на оглас: 3329891 | Објавен на: 14.08.2019, 00:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plakar 3000 den. 075205657

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  ///

Потврден огласувач