Logo

Se prodava plakar

Број на оглас: 3329897 | Објавен на: 14.08.2019, 00:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plakar 3000 denari 075205657

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  ///

Потврден огласувач