Logo

OLTAJMER 125 P 77 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Број на оглас: 3329901 | Објавен на: 24.02.2020, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: Друг модел

Година: 1980

Гориво: Бензин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Samo Za Kes CENA ; Posledna 900 Eu.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 bube

Потврден огласувач