Logo

Се продава Опел Астра

Број на оглас: 3330002 | Објавен на: 20.09.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Друг модел

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 111 kw / 151 ks

Цена: 900 €
950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава - за делови
Број за контакт : 070 394 223

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Trajanka

Потврден огласувач