Logo

Vikendicka so lozje

Број на оглас: 3330226 | Објавен на: 20.02.2020, 23:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2000 m²

Број на соби: 1

Греење: Нема

Наместена: Да

Цена: 3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vikendicka so lozje 2 dekari ogradeno I legalizirano na samo 2km od gradot so asfaltiran pat

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач