Logo

CONTINENTAL 215/60 16 letni odlicna sostojba

Број на оглас: 3330430 | Објавен на: 12.07.2020, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat polovni letni gumi Continental, vo odlicna sostojba, vozeni 2 sezoni. poveke informacii:
078 374 590 - Mihail
076 351 600 - Vlatko
078 374 590 - Mihail
076 351 600 - Vlatko
078 374 590 - Mihail
076 351 600 - Vlatko

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Влатко