Logo

Peugeot Partner 1,4i

Број на оглас: 3330683 | Објавен на: 12.09.2019, 13:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot Partner vo perfektna sostojba. Redovno servisirana. Donesena od germanija. Smenat rebrast kajs na 128000km. So klima, centralno, parking sensori, panoramski krov, euro kuka....

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  xxx

Потврден огласувач