Logo

Ford fiesta

Број на оглас: 3330686 | Објавен на: 17.08.2019, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 64 kw / 87 ks

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford fiesta 1.6 hdi 2007 g ful oprema so fabricki stakla zatemneti

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Кољо

Потврден огласувач