Logo

Renault laguna 1.9 dci

Број на оглас: 3331225 | Објавен на: 17.08.2019, 08:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2003

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: По Договор
2.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klima, elektrika na prozori , novi gumi, novi amortizeri, zelen karton, redovno servisirana.
Samo na ovoj broj 078224952

  Велес    Општина: Градско

Прати Е-Маил

  Kire

Потврден огласувач