Logo

Prodavam

Број на оглас: 3331375 | Објавен на: 14.08.2019, 22:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Vespa

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: Vespa

Километри: 20000

Цена: 17.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam fespa 125 vo odlecna sostojba so dukumeti tel 075 642 412

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Adbe

Потврден огласувач