Logo

VW PASSAT 2.0 tdi desen volan

Број на оглас: 3331484 | Објавен на: 16.08.2019, 13:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Perfektna sostojba
Info samo na :076-590-454

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Pane

Потврден огласувач