Logo

VW GOLF 6 2.0 tdi desen volan

Број на оглас: 3331485 | Објавен на: 16.08.2019, 13:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Купеа

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 2.0 tdi
Desen volan
2009 god
Automatic

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Pane

Потврден огласувач