Logo

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66 KW REGISTRIRAN DO AVGUS 2020 G

Број на оглас: 3331678 | Објавен на: 02.06.2020, 09:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ford focus 1.6 tdci 66 kw uvezena pred tri godini od italija,registrirana do avgus 2020 g,full oprema maksimalno socuvan se funkcionira

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 boro

Потврден огласувач