Logo

Uljena / Maslena pumpa za Santa Fe, Tucson, Sportage, Carens

Број на оглас: 3331681 | Објавен на: 30.06.2020, 23:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Santa Fe

Tип на делови: Резервни делови за мотори

Цена: 230 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova maslena, originalna pumpa - Hyundai.
Odgovara na Hyndai Tucson, Santa Fe, Kia Sportage..
Za detalni informacii javete se na: 077/655-377

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Evica

Потврден огласувач