Logo

Audi TT

Број на оглас: 3331912 | Објавен на: 20.02.2020, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: TT

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.666 €

3.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi TT 1.8 Quattro 180 ks turbo,4 novi gumi 18 , sportski filter za vozduh so zvuk, smeneto rebrast , vodna pumpa ,set lamela zamaec,redoven servis maslo filter, novi patosnici, mozna zamena... za kesh ima lufta...

 Bobi Panter

Потврден огласувач