Logo

Gribla/Cesli za borovinki/Грибла/Чешли за боровинки

Број на оглас: 3332044 | Објавен на: 01.08.2020, 17:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Грибла/чешли за собирање на боровинки, рачно изработени, одличен квалитет. Можат да се изработат по нарачка во зависност со колку шајки сакате, и дали сакате да имаат граничници или не.
Црвените грибла на сликата се со 33 шајки, а плавите се со 25.
Цена 600 денари,
праќам по карго

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Михаил

Потврден огласувач