Logo

VODOOTPORNA fluorescen maska futrola za mobilen so mehanizam

Број на оглас: 3332068 | Објавен на: 23.05.2020, 01:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Футроли за Мобилни

Вид на оглас: Се продава


Водоотпорна футрола за мобилен телефон со врвка и затворачки механизам во бела боја и флуоресцентна жичка.
Можи во неа да се стават уреди со ширина од 8cm и висина до 16cm.
Цена 300 денари.
Две за 550 денари.

Огласи од: M Shop

M Shop

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 M Shop

Потврден огласувач