Logo

VW TOURAN 2.0 TDI 2004 DSG FULL OPREM

Број на оглас: 3332134 | Објавен на: 17.08.2019, 18:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.300 €
4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLLATA VO EKSTRA SOSOTOJBA. SEGA UVEZENO OT CH VREDIT DA SE VIDIT. REG 30 07 2020
Mozit i zamena
Tel 070 610 177

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  shpendi

Потврден огласувач