Logo

yugo 55

Број на оглас: 3332140 | Објавен на: 13.08.2019, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Yugo

Модел: 55

Година: 1990

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava yugo koral 55 vo odlicna sostojba registrirano do 2 mesec 2020g vredi da.se vidi inf 075782214

  Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

  zoran

Потврден огласувач