Logo

Aluminiumski krov (pokriv) 8m na 2.5m

Број на оглас: 3332163 | Објавен на: 23.08.2019, 20:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Dolg 8 m sirok 2.5

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Atanas

Потврден огласувач