Logo

Se prodava niva

Број на оглас: 3332176 | Објавен на: 20.02.2020, 23:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2100 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 9.500 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva 2 dekari ,sredena dokumentacija odma do aftopat

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач