Logo

Audi a8 30tdi 2010god servis komplet

Број на оглас: 3332184 | Објавен на: 11.10.2019, 21:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 171 kw / 232 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg do 1 2020 so zelen karton moze i zamena za ponovo

  Валандово

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач