Logo

Mazda 3 20cdti 2005god servis komplet

Број на оглас: 3332189 | Објавен на: 13.08.2019, 11:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mazda

Модел: 3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 84 kw / 114 ks

Цена: 2.222 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KAko nova cena 2200e

  Валандово

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач