Logo

GOLF 5 1.9TDI

Број на оглас: 3332212 | Објавен на: 22.09.2019, 07:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mozna e i zamena so vasa doplata...
Prednost korsa, polo

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  krste

Потврден огласувач