Logo

Yugo plin bez atest

Број на оглас: 3333276 | Објавен на: 22.11.2020, 19:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: Yugo

Година: 1993

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 41 kw / 56 ks

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava yugo 55 benzin plin bez atest
075 292 454

 Zlatko

Потврден огласувач