Logo

SMART BANDASI

Број на оглас: 3333527 | Објавен на: 17.08.2019, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 150 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Polovni bandasi bez gumi

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Кољо

Потврден огласувач