Logo

GOLF 5 1.9 DSG

Број на оглас: 3333560 | Објавен на: 24.08.2019, 00:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 tdi
Dsg menjac
Godina 2008
197...km so servisna knishka
2 kluca novi gumi
Plateni site davacki do reg
Kontakt tel 071/483-695

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  Ivica

Потврден огласувач