Logo

Fiat Stilo 1.6. 16v za delovi

Број на оглас: 3333846 | Објавен на: 30.06.2020, 21:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Stilo 1.6. 16v. 2002 g vo delovi.
070.522.689....078.845.983

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач