Logo

FIAT GRANDE PUNTO 1.2BENZIN 2008god FULL OPREMA

Број на оглас: 3333883 | Објавен на: 17.08.2019, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN 2008god PRV SOPSTVENIK
VOZILOTO POSEDUVA FULL OPREMA
SITE SERVISI NAVREME PRAVENI
REALNI 160.000KM
SEGA NAPRAVEN GOLEM.SERVIS
4 NOVI GUMI
VOZILOTO SE.GLEDA NA SAMITE SLIKI
MOZE DETALNA.PROVERKA KAJ MAJSTOR PO ZELBA NA KUPUVACOT
071980..164
077974..031

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  RISTO MILUSEV

Потврден огласувач