Logo

Naocari za sonce so metalna ramka GRANDMASTER FIVE

Број на оглас: 3333895 | Објавен на: 23.05.2020, 01:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 690 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Очила за сонце

Вид на оглас: Се продава


DITA модел GRANDMASTER FIVE, одлична квалитетна копија со метална рамка во кафеава и темна варијанта, за САМО 690,00 денари.

Огласи од: M Shop

M Shop

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 M Shop

Потврден огласувач