1 / 3
Lap top Asus I5 -7200 U X542UQ-DM003
400 €
14.01.2022 10:37

Карпош / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam skoro nov Lap top Asus X542UQ-DM003, procesor I5 - 7200 U , graficka karta NVIDIA Ge Force 940 MX , 8 GB ram, mnogu malku koristen, skoro ic.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

GGG
Потврден огласувач
078242567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам