Logo

Opel antara

Број на оглас: 3334289 | Објавен на: 15.09.2020, 16:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Antara

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba,moze da se vide vo sekoe vreme !

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач