Logo

Samsung S9 duos

Број на оглас: 3334388 | Објавен на: 26.03.2020, 17:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: s9

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 10 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 310 €

355 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung s9 duos
neverlock so garancia
64 giga
mogu socuvan kako nov
full paketuvanje
crn
BEZ ZAMENA

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Noli

Потврден огласувач