1 / 12
Vodoinstalater - "Vodoelement"
По Договор
15.01.2022 06:04

Велес / Велес

-Monataza na soncevi kolektori 150 , 200 ,250 , 300 litri
- Montaza i demontaza na sekakov vid na tus kabini i kadi
- Monataza i demontaza na wc solji , labavoa , baterija , bide
- Instalacija na dovod i odvot
- Instalacija na vertikali
- Krsenje na kosulica
-071 339 555 - 070 224 623
https://www.facebook.com/vodoelementM/

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Се продава од:

Саше
Потврден огласувач
071339555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам